Cetlesme.Com

Mobil Chat Platformu

Tüm internet özellikli arayüzlerinizle ( % canlı sohbet ) ortamına katılabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar ve en ideal muhabbet ortamı ile sizlere ücretsiz arkadaşlık ve tanışabileceğiniz yeni insanlar için ortam sunuyoruz.

Site Tanıtımı

Cetlesme.Com, internet kullanıcılarının sohbet ihtiyaçlarını web alt yapı aracılığı ile bir çatı altında toplamayı hedefleyen bir kuruluştur. Farklılıklar içerisinde sürekli kendisini güncelleyip bugüne kadar gelen sohbet odaları 2004 yılından bu zamana kadar sohbet severler için yayın hayatını sürdürmektedir. İnsanların beklenti ve isteklerine yönelik faaliyetlerini yürüten ve bu amaç uğruna kendini yenileyen bizler, chat ve muhabbet ortamının insanlara ne gibi güzel dostluklar kazanabileceğinin kanıtı ve ispatıdır.

Chat ortamı, hiç bir ayırım gözetmeksizin tüm etnik ve kökenleri temelinde insan olarak benimseyip buna uygun çeşitli metod ve kurallar benimsemiştir. Bu süreçi göz önünde bulundurarak 14 yıllık bir birikimi benimsemiş ve insan topluluğuna teknolojininde sunduğu imkan ve nimetler aracılığı ile sohbet ortamı sunmaya devam etmekte ve insanların bu tarz ihtiyaçları içerisinde ”arkadaş edinme, yeni ortamlar oluşturma” gibi alternatifleri sağlamaktadır.

%100 Mobil Arayüzlü Üstelik Üyelik Şartı YOK

Çeşitli arkadaşlık sitelerinin benimsediği üyelik veya ücret talebi dışında bizler, sohbet siteleri kullanıcılarına hiç bir talep arzu etmeden rahat bir şekilde insanlarla iletişim kurabilmelerini sağlıyoruz. Bu bağlamda yapılması gereken sohbet kanallarına dahil olabilmek için bir rumuz yazmak ve sohbete bağlan seçeneğine tıklamaktır. Seviyeli bir ortam, aile tadında bir muhabbet arayan gönül dostlarına ilaç gibi gelecektir.

Çevrimiçi çeşitli odalarda binlerce kullanıcı kitlesi olan sohbet ağı, sizlerin düşünce ve önerilerini dikkate almakta ve buna yönelik geliştirme ”arge” çalışmaları yapmaktadır. Bu sebeple iletişim seçeneğimizi kullanarak dilediğiniz zaman düşüncelerinizi Cetlesme.Com yönetimi ile paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Kullanıcılarımızdan gelen her istek ve arzu taleplerini site sahibi ve yönetimi olarak benimsediğimizi ve önemle dikkate alacağımızı memnuniyetle bildirmek isteriz.